Když je vám dvacet, možná  úplně nepřemýšlíte nad tím, že vaše pokožka jednou zestárne. Vaší hlavní starostí jsou zatím občasné pupínky, možná svoji pleť pravidelně hydratujete. S přibývajícím věkem začne ale pokožka postupně ztrácet elasticitu a svoji přirozenou ochrannou funkci. Lze vůbec toto stárnutí zpomalit nebo dokonce významně oddálit? Pomocí kolagenu ano!

 

Kolagen je nedílnou součástí našeho těla. Nalezneme ho v kostech, v chrupavkách, ve šlachách, ve stěnách cév a v neposlední řadě tvoří i významnou součást naší pokožky. Kolagen odpovídá za pevnost a pružnost jednotlivých tkání. Není ovšem kolagen jako kolagen. Nejvýznamnějším druhem je tzv. kolagen I. typu, který je v celém organismu zdaleka nejčastější, a jeho množství výrazně ovlivňuje mimo jiné právě i kvalitu kůže. Je produkován fibroblasty, což jsou speciální buňky tvořící základní stavební hmotu některých tkání. Produkce kolagenu však s věkem klesá, a jeho množství je tedy stále nižší a nižší. Pokožka pak ztrácí pružnost a svoji mladou svěžest.

 

Začněte s doplňováním kolagenu včas

Proti přirozenému ubývání kolagenu existuje jednoduchá pomoc. Speciálně upravený přírodní kolagen na pleť lze vstřebávat i skrze trávicí ústrojí, a pokožce tedy dodat dostatečné množství pro zachování její pružnosti a pevnosti. Kdy ale s doplňováním přírodního kolagenu začít? Co nejdříve. Ať máte prozatím zdravou mladou pleť nebo na sobě už pociťujete první příznaky stárnutí, doplňováním kolagenu můžete proces stárnutí významně oddálit nebo dokonce zastavit. Nejjednodušší formou doplnění kolagenu je kolagenový drink, který můžete jednou denně přimíchat do svého oblíbeného nápoje, nebo vypít jen tak. Nemusíte tedy polykat žádné prášky nebo docházet ke specialistovi.

 

 

ELASTYS C-C

Elastys C-C je unikátní kolagenový drink, který se postará o doplnění správného množství kolagenu pro vaši pokožku. Jeho další složkou jsou navíc i ceramidy, které tvoří přirozenou ochrannou vrstvu pokožky a stejně jako kolagen jejich produkce s věkem ubývá. Zabraňují úniku vody z pokožky, čímž ji uchovávají hydratovanou, a starají se o ochranu proti škodlivinám zvenčí.

 

Pokud si chcete svoji pokožku hýčkat, tato luxusní kosmetika vám účinně pomůže zvrátit účinky stárnutí pleti nebo předcházet jeho začátkům. Nemusíte se potýkat s povadlou kůží bez života, když je pomoc tak jednoduchá.

 

Nyní navíc obdržíte k nákupu ELASTYS C-C balení antipigmentového krému zdarma! Akce platí do 30. srpna 2021!